Szkolenia BHP, Szkolenia PPOŻ.

Drogi Pracodawco, 

Specjalizujemy się głównie w szkoleniach dedykowanych dla konkretnego przedsiębiorstwa, szkolimy nawet jedną osobę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jesteśmy świadomi, że tylko w ten sposób, szczegółowo i prawidłowo przekażemy wiedzę, nie będzie to szkolenie dla młynarza, piekarza i sprzątaczki jednocześnie, bo wiemy z doświadczenia, że w każdym zawodzie, w każdym przedsiębiorstwie są inne zagrożenia i inne problemy i my przekażemy je dokładnie tak jak jest naprawdę u Państwa!

 
Szkolenia prowadzimy u Klienta, ale jeżeli nie mają Państwo sali, warunków szkoleniowych to przeprowadzimy je u siebie, zapewniając poczęstunek w postaci, kawy, herbaty, wody, słodyczy, a przede wszystkim szkolenie zostanie poprowadzone przez wykwalifikowanego i doświadczonego pracownika. Ponadto mamy narzędzia do prowadzenia szkoleń w sposób zdalny. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne techniki multimedialne. Szkolenia prowadzone są na żywo, uczestnicy widzą zarówno prowadzącego jak i prezentację, więc straty poniesione na tego typu szkoleniu są minimalne w porównaniu do tradycyjnego szkolenia stacjonarnego.


Jeżeli interesują Państwa szkolenia z wykorzystaniem platformy e-learningowej, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W tytule maila proszę wpisać platforma e-learningowa.

Ponadto nasza oferta zamieszczona na stronie bhpippoz.com.pl  to szkolenia BHP, które są specjalnie dostosowane do konkretnego rodzaju danej pracy. Wybór szkolenia BHP najczęściej uzależniony jest nie tylko od rodzaju pracy, ale także jej warunków. Udostępniamy możliwość wyboru wielu szkoleń, w tym właśnie zróżnicowane szkolenia BHP. Możemy, zgodnie z prawem, podzielić je na wstępne i okresowe, czyli przeznaczone odpowiednio dla nowych pracowników i dla tych, którzy muszą przejść szkolenie ponownie po danym upływie czasu pracy. Osoby, dla których kierowane są szkolenia BHP, to przede wszystkim pracodawcy, osoby kierujące pracownikami (instruktorzy, kierownicy), pracownicy administracyjno-biurowi, a także pracownicy na stanowiskach robotniczych. Skupiamy się przede wszystkim na kompleksowych szkoleniach i ich pewnych efektach.

 

Dogodne szkolenia BHP

Orientujemy się w potrzebach rynku na dokładne szkolenia BHP, dlatego wybór pakietu kursów ze strony bhpippoz.com.pl to pewny i świadomy wybór wysokiej jakości przeszkolenia. Zarówno szkolenia BHP wstępne, jak i okresowe, oferujemy w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim. Dodatkowo porozumiewamy się także w języku niemieckim, a niedawno zdecydowaliśmy się na naukę języka norweskiego, aby prowadzić szkolenia także i w tym języku.

Zapisy na szkolenia BHP

Jeżeli chcą Państwo wybrać szkolenie BHP zorganizowane przez nas prosimy najlepiej o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Będzie nam niezmiernie miło wspólnie dbać o bezpieczeństwo Państwa i Waszych Pracowników.

Usługi BHP i PPOŻ.

Grażyna Zakrzewska 
Al. Wilanowska 89 lok. 33 
02-765 Warszawa

Adres biura

ul. Willowa 8/10 lok.28
00-790 Warszawa

NIP: 744 167 85 22
REGON: 146206145

KONTO:
Bank Millennium
71 1160 2202 0000 0003 6566 4597