Elearning

Drogi Kliencie, 

W związku z rozwojem naszego przedsiębiorstwa i rozwojem technologii mamy możliwość obecnie szkolić pracowników i pracodawców z zakresu BHP za pomocą platformy elearningowej. Sprawne narzędzie pozwala nam sprawdzić jak wygląda przebieg kształcenia, ponadto mają Państwo możliwość szkolić się w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, wystarczy mieć dostęp do internetu.

Nasze szkolenia BHP dostosowane są do urządzeń mobilnych, obsługiwane są przez wiele przeglądarek. Materiały w nich zawarte są zgodne z  obowiązującymi wymogami prawa. Szkolenia wzbogacone są w filmy, ćwiczenia, quizy, materiały dodatkowe, które można pobrać na swój komputer, telefon. Wszystko to robimy po to, aby w prosty i ciekawy sposób przyswoić wiedzę i nie nudzić się !
Wyżej wymienione szkolenia okresowe BHP dostępne są dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno - biurowych, inżynieryjno - technicznych oraz pracodawców i osób kierujących pracownikami. Szkolenia mogą odbyć się zarówno w języku polskim jak i angielskim. Od niedawna dysponujemy również szkoleniami dedykowanymi dla nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych, pracowników służby medycznej oraz pracowników terenowych np. przedstawicieli, pracujemy również nad kolejnymi branżami.
Jeżeli interesuje Państwa ta forma szkolenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a wówczas podamy wszelkie dane dostepowe do platformy elearningowej.

Usługi BHP i PPOŻ.

Grażyna Zakrzewska 
Al. Wilanowska 89 lok. 33 
02-765 Warszawa

Adres biura

ul. Willowa 8/10 lok.28
00-790 Warszawa

NIP: 744 167 85 22
REGON: 146206145

KONTO:
Bank Millennium
71 1160 2202 0000 0003 6566 4597