Szkolenia BHP, Szkolenia PPOŻ.


Drogi Pracodawco,
Specjalizujemy się głównie w szkoleniach dedykowanych dla konkretnej firmy, ale czasami bywa tak, że może masz do przeszkolenia małą liczbę pracowników? Branża Twojej działalności jest nie wyspecjalizowana? Nie masz sali szkoleniowej? W takim wypadku najepszym rozwiązaniem będą szkolenia prowadzone dla pracowników z różnych firm w miejscu wyznaczonym przez nas. Gwarantujemy przede wszystkim bardzo dobrą, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, poczęstunek w postaci, kawy, herbaty, słodyczy. Jeżeli interesuje Cię, któryś z poniższych terminów szkoleń, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie to ustalimy niezbędne formalności. W treści maila zaznacz, które szkolenie Cię interesuje. Zapisy na szkolenia są najdalej na 10 dni przed ustalonym terminem. W przypadku zbyt małej liczby zgłoszonych osób - dotyczy szkoleń prowadzonych w formie seminarium lub instruktażu - istnieje możliwość odwołania szkolenia przez organizatora jednak nie później niż na 10 dni przed wyznaczonym terminem. Zajęcia prowadzone są w grupach 15-30 osobowych.
W przypadku szkoleń prowadzonych w formie samokształcenia kierowanego - Klienci dostają materiały w wersji elektronicznej lub mogą skorzystać z platformy elearningowej i przychodzą w wyznaczonym terminie na egzamin, wówczas maksymalna liczba osób na egzaminie nie może przekraczać 45 osób, a zapisy są do 14 dni przed ustalonym terminem, ze względu na czas, który osoba musi poświęcić na przygotowanie się do egzaminu.
Zapraszamy serdecznie !

Terminarz najbliższych szkoleń:

1. Brak szkoleń w najbliższym czasie - najmocniej przepraszamy !

Jeżeli interesują Państwa szkolenia z wykorzystaniem platformy e-learningowej, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W tytule maila proszę wpisać platforma e-learningowa.
 


an image
Usługi BHP i PPOŻ.
Grażyna Zakrzewska
Al. Wilanowska 89 lok. 33
02-765 Warszawa

Adres biura:
ul. Olesińska 21 lok. 221
02-548 Warszawa

Email:
biuro@bhpippoz.com.pl

Telefon:
+48 516-283-440,
+48 663-566-575